Όλες oι παραδόσεις γίνονται (Πόρτα Πόρτα) στον χώρο σας απο την ταχυμεταφορική Ελτα Courier.Για να δείτε την πορεία της παραγγελίας σας ,εισάγετε τον κωδικό αποστολής ( tracking number ) που σας έχουμε στείλει στο email σας.( πχ . ZA130059636GR ) Πατήστε στο απο κάτω κουμπί που σας οδηγεί στην επίσημη σελίδα αναζήτησης αποστολής των EltaCourier και εισάγετε μόνο τον κωδικό αποστολής σας. Πατήστε εδώ